Spolupráce s uznávaným zpravodajským webem

Naši školu přijel již podruhé z Prahy navštívit šéfredaktor zpravodajského webu HlídacíPes.org Robert Břešťan. Díky projektu, který zastřešuje Ústav nezávislé žurnalistiky provozující uvedené médium, se pro vás můžeme neustále vylepšovat.

Schůzka s Robertem Břešťanem

Celá spolupráce začala oslovením ze strany organizace. Po našem kladném stanovisku vyvrcholily veškeré přípravy první schůzkou uskutečněnou dne 19. prosince 2019. Na té nám p. Břešťan osvětlil stanovisko ke koncepci časopisu a předložil různé tipy a triky k jeho posunutí na ještě vyšší úroveň, jež probudily pozitivní motivaci k další činnosti.

Na konci ledna letošního roku, ve středu 29. ledna, se p. Břešťan do útrob naší školy vrátil, aby vedl povedené besedy o médiích se třetími ročníky a znovu se sešel s redakcí Šaldovin. Na této schůzce jsme už probírali konktrétní návrhy pro budoucí postup. Již nyní vám můžeme prozradit, že pro vás chystáme lákavou soutěž!